RK73H2HTTE4530F
Mfr.Part #
RK73H2HTTE4530F
Description
RES 453 OHM 1% 3/4W 2010
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
2010 (5025 Metric)
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
453 Ohms
Supplier Device Package :
2010
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%